YILDIZLAR GEÇİDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

YILDIZLAR GEÇİDİ

Mesaj  cadde54 Bir C.tesi Eyl. 08, 2007 7:57 pm

Pop müziğin üç devi Sezen Aksu, Nilüfer ve Nükhet Duru önceki gece bir araya geldiler.

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ile eşi Mihriban Hanım, evliliklerinin 27. yıl dönümünü önceki akşam Harbiye'deki Banlieu 6080 adlı restoranda kutladı. Yıldızlar geçidine sahne olan geceye Sezen Aksu, Nükhet Duru, Nilüfer ve İpek Tuzcuoğlu sevgili Nuri Öztaşkın, Nihat Özdemir, Selattin Duman gibi birçok ünlü sima katıldı. Geceye katılan pop müziğinin üç dev sanatçısı birbiri ardına sahneye çıkarak söyledikleri şarkılarla ve yaptıklarla esprilerle davetlilere unutulmaz anlar yaşattılar.
Nükhet ağladı
Gecenin sonunda Sezen Aksu ile birlikte restorandan çıkan Nükhet Duru'nun gözyaşları içinde olması dikkat çekti. Çok duygusal bir gece yaşadığını söyleyen Duru, "Sezen ile Nilüfer beni öpücük yağmuruna tuttular. Sağolsunlar, unutulmaz bir gece yaşattılar. Bir dönem yapılan haber yüzünden Nilüfer ile aramız bozulmuştu. Ama geçen yıl Nilüfer ile barıştık. Biz birbirimizi seviyoruz. Bazı şarkılardan dolayı da duygularıma hakim olamadım" dedi.
Unutulmaz bir geceydi
Kutlama gecesinden sevgilisi Nuri Öztaşkın ile birlikte elele çıkan İpek Tuzcuoğlu
ise, unutulmaz bir gece yaşadıklarını belirterek, "Sezen Aksu, Nilüfer, Nükhet Duru, bana ve tüm davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Zaten, ben çocukluğumdan beri bu üç sanatçıya hayranım. Benim için bu gece ayrı bir anlam taşıdı. Hayran olduğum üç sanatçıyı aynı anda dinleme şansına sahip oldum" dedi. 27. Evlilik yıl dönümlerini kutlayan Prf Dr. Osman Müftüoğlu ve eşi Mihriban Müftüoğlu, tüm davetlileri kızları Merve ve damatları Can Helvacıoğlu ile birlikte uğurladı. Çok mutlu olduklarını söyleyen Prf. Dr. Osman Müftüoğlu, “Allah herkese, böyle mutluluklar nasip etsin” dedi.

Doktoru Osman Müftüoğlu'nu bu mutlu gecesinde yalnız bırakmayan Sezen Aksu, Nükhet Duru'nun "Melankoli" şarkısını söylerken Duru taklidiyle konuklardan alkış aldı. Gecenin sonunda Sezen Aksu'yla birlikte restorandan çıkan Nükhet Duru, gözyaşlarına hakim olamadı. Duru, "Unutulmaz bir gece yaşadık" dedi.
cadde54
Hacked Mod
Hacked Mod

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön